Nowość!

 

ELEKTROSTYMULACJA TWARZY I CIAŁA

ELEKTROSTYMULACJA
TWARZY I CIAŁA
SUPER CENA
pojedyńczy zabieg 60 zł
karnet 10 wejść 300 zł

 

Elektrostymulacja to dział fizjoterapii, wykorzystujący prąd elektryczny, jako bodźca w doświadczeniach fizjologicznych, badaniach klinicznych i celach leczniczych. Działają w oparciu o prąd pulsacyjny Faradaya (prąd neofaradyczny). Przy ich użyciu mięśnie mogą wykonywać do 1200 ruchów na godzinę, co odpowiada sześcio-ośmiogodzinnemu wysiłkowi fizycznemu. 

Zabiegi elektrostymulacji zdobyły uznanie, jako jednej z najskuteczniejszych metod walki z nadwagą i modelowania sylwetki. Żadna inna metoda nie przyczynia się tak szybko i efektywnie do utraty kilogramów i redukcji obwodów ciała. Pobudzane impulsami mięśnie pracują sześcio-ośmiokrotnie szybciej, niż podczas tradycyjnej gimnastyki na sali czy siłowni. 

Dzięki temu chudnięcie, modelowanie sylwetki następuje odpowiednio szybciej. Takie ćwiczenie nie różni się od tradycyjnego. Wywołuje te same reakcje: przyczynia się do wykorzystania i naprężenia mięśni we wszystkich warstwach, stymuluje rozkład tłuszczu, pobudza podskórna tkankę łączną, wzmaga produkcje kolagenu i uelastycznia mikrowłókna, likwiduje zwiotczenia, zwiększa metabolizm, usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii, stymuluje wydalanie toksyn, przywraca równowagę neurowegetatywna, a wzmożona produkcja endorfin poprawia nastrój. 
10 zabiegów pozwala zredukować masę ciała o 1- 6kg.
10 zabiegów pozwala zredukować obwody ciała o 2-9 cm.
Zabiegi przeprowadzane są w serii- najlepsze rezultaty uzyskamy przeprowadzając regularnie zabiegi 2-3 razy w tygodniu.

Przeciwwskazania do zabiegu elektrostymulacji:
- ostre procesy zapalne,
- epilepsja,
- ciąża,
- wszczepiony rozrusznik serca, 
- obecność przedmiotów metalowych na powierzchni zabiegowej, 
- miażdżyca zarostowa tętnic, 
- zagrożenia zatorami, 
- nowotwory,
- zakrzepy, 
- ropne stany zapalne skóry i tkanek miękkich.

TERAPIA CIEPŁEM

Zabieg elektrostymulacji możemy wzmocnić podgrzaniem ciała do ok. 40C. Promieniowanie cieplne zwiększa cyrkulację krwi poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych. Wchłonięte ciepło jest fizjologicznie rozprowadzane po ciele przez system krwiobiegu, co powoduje poczucie rozluźnienia i relaksu. Głębokie ciepło również rozluźnia naprężenia mięśniowe i stawy. Ciepło powoduje przyśpieszenie zmian chemicznych w komórkach, powodując rozpad nagromadzonego tłuszczu tak, że liposomy mogą wprowadzić go do układu limfatycznego a następnie stamtąd wydalić go z potem przez skórę. 

Przeciwwskazania:
- nadciśnienie -zakrzepowe zapalenie żył -choroby skóry, znamiona,
- zapalenie naczyń limfatycznych -zapalenie stawów,
- grube, zewnętrzne widoczne żylaki-nierównomierne krążenie sercowe,
- zaburzenia ciśnienia tętniczego -niedokrwienie mięśnia sercowego,
- astma -guzy, nacieki, nowotwory-niewydolność sercowa, oddechowa,
- niewydolność nerek.

ELEKTROSTYMULACJA
- ujędrnianie mięśni
- wyszczuplanie
- relaks
- ujędrnianie brzucha
- lifting twarzy
- lifting biustu
- terapia ciepłem

 

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia stosowana jest w dermatologii od lat 70. XX wieku. Jest prostą, niechirurgiczną metodą, zwaną "zastrzykiem młodości". W widoczny sposób przywraca jędrność skóry, jak również zwalcza cellulit, rozstępy, hamuje proces wypadania włosów.

Polega na wstrzykiwaniu śródskórnie, małych dawek substancji leczniczych, bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo lub wymagające korekcji estetycznej. Do zabiegu mezoterapii wykorzystuje się roztwory, zwane koktajlami, które są mieszanką substancji rewitalizujących i regenerujących. Aktywne składniki są odpowiednio dobrane do rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta. Są to witaminy, mikroelementy, wyciągi roślinne, oligoelmenty, kwas hialuronowy, krzemionka organiczna itp.

przed-po

Zabiegi te wykonuje się za pomocą odpowiednio dobranej igły i strzykawki lub też za pomocą specjalnego pistoletu do mezoterapii. Zabieg nie jest mocno uciążliwy choć bolesny. U osób wrażliwych na ból stosuje się znieczulenie miejscowe przed zabiegiem.

Zabiegi mogą być stosowane na:

 • ciało (szyja, dekolt, dłonie, brzuch, pośladki, uda)
 • twarz (kurze łapki, pojedyncze zmarszczki, rewitalizacja całej skóry)
 • włosy (skóra owłosiona głowy)

Mezoterapia przynosi widoczną i szybką poprawę kondycji skóry i włosów. Wymagana jest seria zabiegów wykonywanych początkowo w odstępach 7-10 dniowych, a następnie w celu "przypomnienia" dawka aplikowana jest co 21 dni ( okres całej terapii to ok. 3 miesiące).

Po zabiegu w miejscach iniekcji pozostają małe pęcherzyki, może im towarzyszyć niewielki obrzęk i zaczerwienienie. Objawy te ustępują po kilku godzinach do 2-3 dni w zależności od indywidualnej reakcji organizmu. Mezoterapia może być traktowana jako samoistny zabieg lub jako uzupełnienie innych metod leczniczych takich jak np. leczenie farmakologiczne, peelingi, masaże.

 

Hydrobalans Restylane Vital

RESTYLANE Vital jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej HYDROBALANS. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. RESTYLANE Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. RESTYLANE Vital zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu. Zwykle zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów.

Przed i po zabiegu twarzy:

przed restylan przed/po

RESTYLANE Vital® - ekskluzywny wypełniacz o plejotropowych* właściwościach * (Efekt plejotropowy to zjawisko w fizjologii, gdzie jeden czynnik posiada udowodnioną zdolność wielokierunkowego działania).
RESTYLANE Vital® jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry i przywracaniu jej odpowiedniego poziomu nawilżenia (HYDROBALANS). Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital® poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. RESTYLANE Vital® jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. RESTYLANE Vital® zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital® są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu.

Przed i po zabiegu dekoltu:

przed po

Zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów. 
RESTYLANE Vital® reprezentuje nową rodzinę kwasu hialuronowego, opartą na opatentowanej technologii NASHA (Stabilized Non-Animal Hyaluronic Acid - stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego).

Unikalną cechą tej technologii jest proces stabilizacji, minimalnie modyfikujący łańcuchy kwasu hialuronowego. Daje to w konsekwencji jedyny produkt stabilizowany, różniący się od naturalnego kwasu hialuronowego poniżej 1%. Minimalna modyfikacja cząsteczki, zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwyższy profil bezpieczeństwa.

RESTYLANE Vital® to jedyny wypełniacz zmarszczek, posiadający potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe, plejotropowe właściwości:

 • stymuluje produkcję kolagenu de novo1,
 • pobudza fibroblasty do syntezy nowego kolagenu w skórze,
 • przywraca utraconą elastyczność skóry,
 • utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry - HYDROBALANS.

Restylane jako jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine* (Medycyna oparta na faktach). Przeprowadzono z sukcesem i udokumentowano ponad 10 000 000 zabiegów z użyciem Restylane.

RESTYLANE Vital® wskazania:
Stosuje się w zabiegach rewitalizujących skórę obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można osiągnąć w poprawie wyglądu dłoni.

Korzyścią stosowania RESTYLANE Vital®, podobnie jak i innych produktów rodziny Restylane, jest długi efekt zabiegów. 

Wyjątkowa cecha Restylane – powolne wchłanianie kwasu hialuronowego z ciągłym zachowaniem objętości – wpływa na wydłużenie czasu pomiędzy kolejnymi zabiegami i zwiększa satysfakcję pacjentów.


Mezolift

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU:
Znakomicie opracowany skŁad chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

Kwas hialuronowy:
Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność
pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i
przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację
procesów keratynizacji i gojenia.

Witamina B: wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów
tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną.

Witamina C: zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Spełniają w organizmie różnorodne funkcje.
Stanowią podstawowe składniki układu kostnego, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne przez obniżanie energii wymaganej do aktywacji reakcji biochemicznych. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

5 kwasów nukleinowych: Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek.

2 czynniki redukujące: Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka.

Zaletą mezoterapii z wykorzystaniem gamy NCTF jest fakt, że jest to
terapia w pełni biologiczna. To kuracja rewitalizująca, którą można
stosować latami bez większego ryzyka. Dostarcza komórkom naturalnych
składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. Poprawa stanu skóry podczas podjętej kuracji jest stopniowa. Niemniej, rezultaty są widoczne od pierwszego zabiegu - skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Efekty kumulują się i po kilku zabiegach skóra nabiera blasku i staje się gładsza, jej struktura ulega polepszeniu, staje się gęstsza i bardziej jędrna.

NCTF HA są jedynymi preparatami oddziałującym na przyczyny i konsekwencje starzenia się skóry. Skóra jest wyraźnie odmłodzona w naturalny sposób.


Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego

Produkty na bazie kwasu hialuronowego zapewniają poprawę wyglądu w sposób naturalny. Z ich pomocą można zniwelować zmarszczki i głębokie bruzdy.

Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku:

 • bruzd nosowo-wargowych
 • zmarszczek na policzkach
 • opadniętych kącików ust
 • zmarszczek wokół ust
 • powiększania i modelowania ust
 • powiększania kości policzkowych

Kwas hialuronowy w postaci żelu wstrzykuje się w linię zmarszczki. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

kwas hiauriniwy

Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry .Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie.

Preparaty stosowane w gabinecie Vital:

 • Teosyal
 • Restylane
 • Stylage

Kwas hialuronowy zawarty w tych preparatach posiada następujące zalety:

 • nie jest pochodzenia zwierzęcego
 • nie wymaga testów skórnych (chyba, że zaleci ją lekarz ze względów bezpieczeństwa)
 • jest całkowicie wchłanialny
 • jego cząsteczki nie są wykrywane jako ciała obce
 • rezultaty estetyczne są natychmiastowe i naturalne

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią stany
 • zapalne skóry
 • skłonność do powstawania blizn przyrosłych
 • choroby o podłożu autoimmunologicznym

Czas trwania zabiegu: 1h/ 1.5h.
Znieczulenie: miejscowe, krem znieczulający
Wykończenie: maska nawilżjąco-kojąca po zbiegu
Wymagana ilość zabiegów: 1
Efekty uboczne: nie odnotowano żadnych skutków ubocznych
Możliwe powikłania: minimalne opuchnięcia, sińce w miejscu wkłucia
Kontrole po zabiegu: zalecana jest wizyta kontrolna po około dwóch tygodniach od zabiegu
Rekonwalescencja: wykonanie zabiegu nie zaburza normalnej aktywności zawodowej
Efekt zabiegu: Natychmiastowy, pełen efekt do 2 tygodni od dnia zabiegu
Trwałość efektu końcowego: do roku
Postępowanie po zabiegu: Zaleca się picie większej ilości wody do 2 tyg po zabiegu